Forum Benzer Aston zapraszamy do rejestracji

Forum Benzer Aston

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-08-17 00:22:26

 xcŁukaszxc

Nowy użytkownik

6788015
Skąd: Miliszewy
Zarejestrowany: 2011-04-27
Posty: 3
Punktów :   

Kupno/Sprzedaż/Zamiana

Witajcie. Pozwoliłem sobie założyć nowy wątek, który być może pomoże komuś w kupnie lub sprzedaży Benzera Szukałem takiego wątku, ale jeszcze go nie ma, więc sam się za to zabrałem. Jeżeli w złym miejscu, lub zły pomysł to przepraszam i proszę moderatora, bądź administratora forum o zrobienie z tym porządku




Aktualnie mam astona i zamierzam go sprzedać, gdyż w okresie zimowym zamierzam kupić hondę cb 500, ponieważ robię prawko kat. A i przesiadam się na motocykł Benzer w super stanie, żadnych problemów z nim nie miałem, jest to wydanie z 2010r, ma 2000 km przebiegu i śmiga jak nowy. Jestem z województwa Kujawsko-Pomorskiego, a dokładniej z okolic Torunia. Zainteresowane osoby proszę o kontakt w celu uzyskania informacji, lub tu na forum piszcie gg: 6788015   ; tel: 725-854-887

Pozdrawiam,  xD

Offline

 

#2 2011-09-29 15:59:11

 Wykopek

Użytkownik

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2011-04-07
Posty: 30
Punktów :   

Re: Kupno/Sprzedaż/Zamiana

ja rowniez chce sprzedac swojego astona. Zdjecia sa na moim profilu polskajazda.pl, jestem pod tym samym nickiem co na forum. Jest to nowy model z czarnym silnikiem, kupilem go w kwietniu tego roku, nie mialem z nim zadnych problemow, codziennie dojezdzam nim do pracy, olej wymieniany zawsze na czas. Lac benzyne i jechac! Na zywo mozna go zobaczyc w bydgoszczy. Jakie kolwiek pytania kierowac na PW





Juz Sprzedany:) poszedl pod Grudziadz. Bylo widac, ze w dobre rece:)

Ostatnio edytowany przez Wykopek (2011-10-05 15:10:22)


Silnik, dwa koła i mina wesoła...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://kravare.ibetonovejimky.cz UbytovĂĄnĂ­ Elounda