Forum Benzer Aston zapraszamy do rejestracji

Forum Benzer Aston

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-11-11 22:31:04

kondi1515

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-11
Posty: 3
Punktów :   -1 

Mój benzer aston 50 lekki tuning

Chciałbym sie z wami podzielić moimi doświadczeniami związanymi z astonem i jego tuningiem niektórzy mówią że ich benzer ledwo jedzie 55km/h mój na przykład jedzie po prostym oczywiście ok 100 km/h jak to zrobiłem to proste w tym motorowerze jest kilka blokad pierwszą ściągnąłem z tłumika wywierciłem dodatkową dziurę koło wydechu wiertło musiało być długie żeby przeszło przez wszystkie zastawki 2 blokada jest to moduł zapłony następnie wymieniłem dysze na większą a także cewke zapłonu na tuningową wraz z tuningową świecą a następnie dodałem filtr stożkowy lecz trzeba umieć wyregulować odpowiednio gaźnik . Wiadomo że z tymi motorkami jest problem żeby dokupić jakiekolwiek części np zębatka tył ma 40 zębów ale żeby była troche mniejsza albo przednia ma 13 zebów a mogła by mieć 12 to wszystko wpływa na jego zrywność i moc . Obecnie użytkuje motorek już 2 rok i też czekam na cylinder 80 ccm albo inny .
Jak coś jeszcze wykombinuje w nim to dam wam znać , mam nadzieje że komuś pomogłem:)

Offline

 

#2 2011-11-12 21:34:35

 Blade94

Użytkownik

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2011-04-07
Posty: 72
Punktów :   

Re: Mój benzer aston 50 lekki tuning

100 km/h  powiadasz chętnie zobaczę ten wynik na GPS a jak szukasz  części do astona zajrzyj tu http://www.centrummotocyklowe.pl/ jak czegoś nie będzie na stronie do zadzwoń i się zapytaj, może dodasz jakieś fotki Astona ? pozdro LwG


Benzer Aston 125

Offline

 

#3 2011-11-26 20:26:05

kondi1515

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-11
Posty: 3
Punktów :   -1 

Re: Mój benzer aston 50 lekki tuning

To mój kolejny post związany z małym tuningiem astona ostatnio z kolegami wymyśliliśmy że można by było uszlachetnić paliwo wypróbowaliśmy 2 dodatki 1 z nich to nitro rozpuszczalnik a drugi bezpieczniejszy Wynn's POWER BOOST PETROL zaobserwowaliśmy i po nitro rozpuszczalniku zmieszanym z paliwem ma 2 lub 3 razy mocniejszego kopa lecz to jest niebezpieczne i grozi zatarciem silnika lub innymi niebezpieczeństwami lecz po  Wynn's POWER BOOST PETROL silnik zaczął inaczej pracować tzn lepiej była mała różnica w mocy może nie taka jak przy nitro rozpuszczalniku ale bezpieczna jest jeszcze wiele innych uszlachetniaczy coś słyszałem o nitro glicerynie lecz nie wiem jakie jest tego działanie tak jak mówiłem to były eksperymęty ja obecnie tankuje bęzyne 98 bo jest lepsza ale jak ktoś chce poszaleć   więc najbezpieczniej stosować bęzune 98 i ten oto uszlachetniacz   Wynn's POWER BOOST PETROL licze sie z tym że moge dostać negatywne odpowiedzi... a tak nawiasem dzięki Blade94 za strone lecz nie ma tam takich części jakie by mnie interesowały a zdjęcie dodam za niedługo pozdrawiam:

Offline

 

#4 2011-12-01 18:05:57

 Sajmon_75

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-20
Posty: 23
Punktów :   -1 

Re: Mój benzer aston 50 lekki tuning

Kondi1515  bardzo chciałbym zobaczyć prezentację twojego motorku, jakiś filmik może . ?

Offline

 

#5 2012-03-11 23:34:51

 Hunt

stjudent

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-03-27
Posty: 68
Punktów :   

Re: Mój benzer aston 50 lekki tuning

ta, a mój Aston jedzie 200km/h na paliwie rakietowym.


Benzer Aston 50
rok produkcji 2010
Data zakupu 16.02.2011
przebieg: 4324 km

Offline

 

#6 2012-03-21 20:36:53

kondi1515

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-11
Posty: 3
Punktów :   -1 

Re: Mój benzer aston 50 lekki tuning

jeżeli masz tylko do takiego paliwa dostęp możesz jeździć o ile ci sie to nie sniło
widze ze nie masz pojecia o tym motorze teraz własnie wyszedł nowy cylinder 80 ccm więc przynajmniej 2 lub 3 konie wiecej niz normalnie w 50 ja rozebrałem juz kilka takich motorów na części bo moi koledzy tez posiadaja takie i tęz chcieli mieć takie osiagi jak ja wiec robiłem juz nie jeden motor i nie tylko na cześci rozłożyłem i złożyłem i jeździł lepiej niz fabrycznie więc  ja bzdur nie opowiadam jeśli ktos o mnie tak mysli trzeba samemu próbować i mieć na to czas a nie sie wymądrzać że na paliwie rakietowym

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aston50.pun.pl